SEO Specialist

Budapest, 3. kerület
Teljes munkaidő

Csapatunk bővítésére keressük új SEO Specialista kollégánkat:

Feladatok és elvárások

  • SEO Auditok készítése, következtetések levonása, optimalizálási javaslatok tétele és az optimalizáció elvégzése
  • Részletes kulcsszókutatás készítése és kiértékelése
  • SEO teljesítmény nyomon követése és riportok készítése
  • On-page és off-page SEO stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Tartalomstratégia kidolgozása, tartalomfejlesztés és optimalizálás
  • SEO Project management

Elvárások

  • Minimum 3 év SEO tapasztalat
  • SEO eszközök (Google Analytics, Search Console, Ahrefs, SEMrush, Screaming Frog stb.) alapos ismerete
  • Erős analitikai készségek és adatvezérelt döntéshozatal
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készségek
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • AI toolok használata

Fizetés

Versenyképes, tapasztalattól függően

Helyszín

Budapest 3. kerület, rugalmas munkavégzési lehetőség

Küld el önéletrajzod a solution@wisedigital.hu e-mail címre.

felkeltettük az érdeklődésedet?

Amennyiben igen, küldd el önéletrajzodat az alábbi email címre:

solution@wisedigital.hu